Naudingi sprendimai verslui
Ar gali interneto projektas padėti verslui? Taip gali, jei jis sukurtas taip kad atitiktų Jūsų poreikius. Galite įsigyti brangiausią pasaulyje sistemą, tačiau jei neišnaudosite visų jos galimybių ji bus neverta išleistų pinigų.

Kaip galima automatizuoti darbą interneto projekto pagalba?

Mes kuriame sistemas, interneto projektus, kurie automatizuoja Jūsų verslo procesus, ties kuriais praleidžiate daug laiko, ir greičiausiai išleidžiate daug pinigų žmogiškiesiems ištekliams.

Pavyzdžiui:
Jei teikiate paslaugas kelias dešimčiai vartotojų, ir kasdien turite išsiųsti Jiems priminimus, informaciją, sąskaitas, informuoti apie paslaugų pasikeitimus. Tokiems darbams praleidžiate tikrai daug laiko, ir Jų atlikimas Jums kainuoja daug laiko. Visa tai galima automatizuoti, priklausomai nuo veiklos srities nuo 50 % iki 99 % tokių darbų, gali atlikti visiškai automatizuota sistema.

Ar man to reikia?

Atsakymą galite rasti peržiūrėję savo įmonės veiklos ataskaitą, kasdieninį darbuotojų darbą, išlaidas ir pajamas. Jei manote, kad gaištate laiką kur neturėtumėte jo gaišti, tai jau ženklas, kad Jums reikia automatizuoto sprendimo.

Ką mes apie tai žinome?


Kaip interneto sprendimų bendrovė, didelį dėmesį skyrėme savo darbo procesų automatizavimui. Per 4 metų patirtį, pastebėjome kur galime patobulėti, ir patobulinti savo projektus. Taip ir pradėjome specializuotis naudingų sprendimų verslui kūrime.
Šiandien esame viena inovatoriškiausių įmonių Lietuvoje, valdome daug interneto projektų, ir jei nebūtume viena iš inovatoriškiausių įmonių, šiandien būtume viena daugiausia darbuotojų turinčių įmonių. Tačiau abejojame ar būtume pasiekę tokį didelį darbo efektyvumą.

Rezultatai?

Jei anksčiau sąskaitų rašymui, reikėdavo skirti 2 dienas, dabar tai padarome vos kelių mygtukų paspaudimo pagalba.
Korespondencijai ir priminimams, informacijai reikėdavo skirti labai daug laiko, dabar užtenka tik parašyti tekstą, o sistema jau atpažįsta kam išsiųsti ir kaip išsiųsti.
Tai tik 2 pavyzdžiai, kurie leidžia akivaizdžiai suprasti automatizacijos naudą, tačiau tai tikrai ne visi mūsų įgyvendinti sprendimai. Džiaugiamės, kad jau galėjome perduoti savo patirtį kitoms įmonėms, ir palengvinti Jų darbą.

Jei Jums atrodo, kad mes galime Jums padėti, kreipkitės į mus, ir aptarsime bendradarbiavimo galimybes.

Do you speak english?
Pagalba!